EDH’den ilk Galyum-68 Yerinde Üretim Sistemi Kurulumu

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan ve özellikle nöroendokrin tümörler (NET) ve prostat kanserinde kullanılmakta olan Galyum-68 işaretli bileşiklerin yerinde üretimi konusunda çalışmalar gerçekleştirmekte olan EDH Nükleer Tıp ve Sağlık Hizmetleri, ilk sistem kurulumunu Ankara’da bir özel hastanede gerçekleştirdi.

EDH Genel Müdürü Hasan Ulaş Özcan, “Bu sistem ile birlikte EDH’nin onlarca yıllık nükleer tıp birikimini hedefe yönelik görüntüleme ve moleküler tedavilere yönlendirme fırsatı bulmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizde EDH tarafından kurulan bu tip merkezlerin sayısını artırmak istiyoruz ki daha çok hastaya umut olabilelim. Bu vesile ile bu hastanede bizimle birlikte çalışan tüm paydaşlarımıza, bize duymuş oldukları güven ve verdikleri destek için teşekkür etmek istiyorum.” diye konuştu.

EDH Nükleer Tıp ve Sağlık Hizmetleri Hakkında

Sağlık sektörünün sürekli yenilenen ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve bütünsel bir yaklaşımla paydaşlarına değer katmak amacıyla kurulan EDH; Etik, Dinamik ve Hedef odaklı kadrosunun geniş yetkinlik alanı ve bilgi birikimi ile her zaman yanınızda yer almayı prensip edinerek tüm soru ve sorunlarınıza çözüm üretmek için faaliyetlerini Türkiye, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde ve 3 temel alanda devam ettirmektedir.

  • Nükleer Tıp’ta kullanılan cihazların satışı ve satış sonrası destek hizmetleri
  • Radyofarmasötik ve radyoizotopların satışı ve dağıtımı
  • Nükleer Tıp Departmanları ve Radyofarmasötik Üretim Tesisleri Kurulumu ve İşletilmesi için danışmanlık ve anahtar teslim proje satışı
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.