OncoSil, EDH Nükleer Tıp ile tek yetkili dağıtım anlaşması imzaladı.

OncoSil, Türkiye pazarını özel olarak kapsayan dağıtım anlaşması için EDH Nükleer Tıp ile bir anlaşma imzaladı. 85 milyonluk bir nüfusa sahip olan bu ülkenin potansiyel hedef pazarı zaten büyük ve önümüzdeki yıllarda hızla büyümesi bekleniyor.

EDH, nükleer tıpta kullanılan tıbbi cihazların satışı ve satış sonrası hizmetleri, radyofarmasötiklerin ve radyoizotopların satışı ve dağıtımı, ayrıca nükleer tıp departmanları ve radyofarmasötik üretim siteleri için anahtar teslim projelerin satışı ve danışmanlık hizmetleri gibi geniş bir faaliyet yelpazesini içeren uzman bir sağlık hizmetleri şirketidir.

EDH’nin coğrafi yayılımı Türkiye’ye ek olarak Orta ve Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve diğer Türki Cumhuriyetleri içermektedir.

EDH Nükleer Tıp ve Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Hasan Ulaş Özcan:

“OncoSil Medical’daki saygın ortaklarımızla işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. OncoSil™ cihazının portföyümüze eklenmesi, sadece kuruluşumuz için değil, aynı zamanda Türkiye’deki pankreas kanseri hastaları için de önemli bir kilometre taşıdır. Türkiye’de OncoSil™ cihazının benimsenmesinin hızlı olacağından eminiz, Lu-177 ve Ac-225 dağıtımında gösterdiğimiz başarıyı tekrarlamayı hedefliyoruz. ” dedi.

OncoSil Medical CEO ve İcra Direktörü Nigel Lange:

“Türkiye pazarı için EDH Nükleer Tıp ve Sağlık Hizmetleri ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu çok saygın şirket, Nükleer Tıp’ta güçlü bir geçmişe sahip olup, yenilikçi terapilere katılma konusundaki ünüyle bilinmektedir. Türk sağlık pazarının büyük potansiyeli var ve daha önceki deneyimlerimizden biliyoruz ki hızla yeni terapilere geçme eğilimindeler. EDH ile birlikte, OncoSil™cihazını Türkiye pazarında önümüzdeki aylarda tanıtmayı ve bu tedavi seçeneğini Türkiye’deki pankreas kanseri hastalarına sunmayı hedefliyoruz. “

OncoSil Hakkında

OncoSil Medical Limited (ASX: OSL), lokal ileri evre ameliyat edilemeyen pankreas kanseri için devrim niteliğinde bir brakiterapi tedavisinin kritik bir bileşeni olan OncoSil™ brakiterapi cihazını geliştirmiştir. OncoSil™ cihazı, lokal ileri evre ameliyat edilemeyen pankreas kanserinin tedavisinde Fosfor-32 (32P) ‘nin hedefe yönlendirilmesi ile tümör içi yerleştirilmesini sağlar. Bu, endoskopik ultrason rehberliğinde bir hastanın pankreas tümörlerine doğrudan enjeksiyon yoluyla gerçekleşir ve gemcitabin bazlı kemoterapi ile birlikte uygulanır.

EDH Hakkında

EDH, radyofarmasi ve nükleer tıpta önde gelen lider bir firma olarak, son teknoloji cihaz satışı ve satış sonrası destek, radyofarmasötik dağıtımı ve anahtar teslim projelerle ilgili kesintisiz bir hizmet yelpazesi sunan bir şirkettir. On yıldan fazla deneyime sahip olan EDH, yükselen teknolojilerde, mevzuat uyumluluğunda ve endüstri ilişkilerinde özel uzmanlığa sahiptir, bu sayede müşterilerinin radyofarmasi ve nükleer tıpta dinamik olarak en yeni teknolojilere ve  mevzuat uyumluluğuna öncelikli olarak erişimine imkan sağlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.